Hakkımızda

Yeni bir enerji ve heyecanla kurulan Bey Teknoloji, ithalat, yurtiçi dağıtım ve teknik destek hizmetleri konularında 30 yılı aşkın deneyime sahip kurucuları sayesinde hizmet verdiği konularda derin tecrübeye sahiptir. 
Firma hissedarları ve çalışanları genellikle yüksek teknoloji ürünlerinin dağıtım ve tamir bakım hizmetlerinde uzmanlaşmışlardır. Şirket denizcilik, outdoor, avcılık ve fotoğraf sektörlerinde yenilikçi ürünleri amatör bir ruh, ancak profesyonel bir anlayışla ülkemiz kullanıcılarına ulaştırmayı hedeflemektedir. Bey teknoloji özenle seçilmiş ve konularında Dünya genelinde açık ara başarı yakalamış ürünleri ithal etmenin dışında BeyMarine markasıyla marinalara yönelik üretim yapmaktadır. Çalıştığımız tüm sektörlerde bakanlıklara, genel müdürlüklere ve ilgili kuruluşlara her türlü elektronik donanım için teknik destek ve danışmanlık hizmetleri sağlanmakta, çeşitli markaların yetkili servis hizmetleri verilmektedir. Ürün tedariki, teknik hizmetler ve danışmanlık konularında süreklilik, güvenirlilik ve ulaşılabilir fiyat Bey Teknoloji bu konuda standartlarını oluşturmaktadır. 
 Bey Teknoloji geniş ürün çeşitliliği, hızlı ve etkin servis desteği, stok güvencesi ve özel isteklere çabuk cevap verebilme gibi aranılan niteliklere sahiptir. Firma satış öncesi ve sonrası hizmetleriyle tercih edilen tedarikçi firma olmayı hedeflemektedir.