Menu
Your Cart

Vortex Optics

Model No: PMR-35-95
Sertifikalı ABD 7075 T6 kütük alüminyumdan .0005 toleransta hassas CNC ile işlenerek üretilmiştir. Bu bağlantı halkaları setteki mükemmel uyumun korunması amacı ile üretim boyunca çiftler halinde işlenir. Tip III sertleştirilmiş anodize kaplama ile mükemmel dayanıklılığa ulaştırılmıştır...
0,00 TL
Model No: 12 128 .: Bağlantı Tipi: Weaver Bağlantı
3 MOA nokta büyüklüğü ve 8 farklı parlaklık değeri sunan Endurance serisi red dotlar, Yüksek ışık geçirgenlik sağlayan 25 katmanlı lens kaplaması ile en düşük aydınlatma şartlarında dahi kaliteli ve parlak görüntülere ulaşmanızı sağlar.Yüksek kalitede aluminyum alaşımdan üretilmiş dayanıklı gövde ya..
0,00 TL
Model No: LRF301
Tamamen yeni Fury® HD 5000 serisi Lazer Mesafe Ölçer Dürbün yüksek kaliteli optikler ve uzun mesafe menzil kabiliyeti bir araya geliyor. Kolaylık, hız, verimlilik, açı düzeltmeli mesafe ölçer ve yüksek çözünürlükte bir dürbünün tüm avantajlarını bir araya getiren işlevselliğe sahip Fury® HD 500..
0,00 TL
Model No: E-10
Pek çok koruyucu bakaç kapağı kırılarak kullanılamaz duruma gelir. Sağlamlığı ve kullanım kolaylığı olarak bu, alacağınız son koruyucu kapak olacak. Vortex kolay açılır bakaç kapağı neredeyse tüm Vortex Optics ürünlerine rahatça uyan ve görüş alanınızı engellemeyen yumuşak bir koruma sunmakta. Vort..
0,00 TL
Model No: V3XM
Ultra kompakt, hafif ve optik olarak keskin bir red dot veya holografik görüşü bir üst seviyeye taşımak için ihtiyacınız olan en önemli özellik 3X büyütme çok yönlülüğüdür. Entegre hızlı açma / kapama, hızlı takma / çıkarma sağlar.  Ayarlanabilir kapak montajı sağ veya sol elle kullanıma izin v..
0,00 TL
Model No: RZR-AMG-3
Razor® AMG™ UH-1™ 'in üstün özellikleri en zorlu şartlarda dayanıklılık sağlayan yapısı ve yüksek performans sağlamak üzere geliştirilmiştir. Sıfır bozulma ve engelsiz görüşe sahip etkileyici görüş açısı, hızlı ve içgüdüsel nişan alma imkanı sağlar. Çizilmeye karşı dayanıklı XR artı tamamen çoklu ka..
0,00 TL
Model No: RS-85S
Satın alabileceğiniz en iyi spotting alanlarından biri olan üst düzey Razor HD spotting scope en yüksek performans seviyesinde rekabet etmek üzere üretilmiştir. Sofistike üçlü apochromatic lens sistemi, tüm görüş alanı boyunca yüksek çözünürlüklü görüntüleme sunar - renk saçılması, çözünürlük bozulm..
0,00 TL
Model No: RZB-3104
En iyinin en iyisine sahip olmak istediğinizde ... Razor UHD'yi isteyin. Ultra Yüksek Çözünürlüklü optik tasarım, gelişmiş bir optik yapı ve benzersiz görüntü çözünürlüğüne sahiptir. İster çok uzak mesafeden hedef tespiti yapmanız ister çok yakın mesafelerde en ince ayrıntıları gözlemlemeniz gerekir..
0,00 TL
Model No: RP-100
MRAD retikül yapısına sahip XR™ Fully Multi Coated lensler ve HD cam elementleri ile parlak ve keskin görüntüleme. O-ring conta ile yalıtılmış tamamen su geçirmez gövde yapısı. Argon gazı ile arıtılmış iç lensler ile buğulanma yapmaz tasarım. ArmorTek dış kaplama ile en zor koşullara dayanıklı dış y..
0,00 TL
Model No: 12 144 .: Bağlantı Tipi: Weaver Bağlantı
3 MOA nokta büyüklüğü ve 8 farklı parlaklık değeri sunan Geniş Açılı Refleks Dot, Yüksek ışık geçirgenlik sağlayan 25 katmanlı lens kaplaması ile en düşük aydınlatma şartlarında dahi kaliteli ve parlak görüntülere ulaşmanızı sağlar.Yüksek kalitede aluminyum alaşımdan üretilmiş dayanıklı gövde ve su ..
0,00 TL
Model No: 12 104 .: Bağlantı Tipi: Weaver Bağlantı
3 MOA nokta büyüklüğü ve 11 farklı parlaklık değeri sunan Vantage serisi red dotlar, Yüksek ışık geçirgenlik sağlayan 25 katmanlı lens kaplaması ile en düşük aydınlatma şartlarında dahi kaliteli ve parlak görüntülere ulaşmanızı sağlar.Yüksek kalitede aluminyum alaşımdan üretilmiş dayanıklı gövde yap..
0,00 TL
Model No: PMR-34-92
Sertifikalı ABD 7075 T6 kütük alüminyumdan .0005 toleransta hassas CNC ile işlenerek üretilmiştir. Bu bağlantı halkaları setteki mükemmel uyumun korunması amacı ile üretim boyunca çiftler halinde işlenir. Tip III sertleştirilmiş anodize kaplama ile mükemmel dayanıklılığa ulaştırılmıştır...
0,00 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 249 (21 Sayfa)