Menu
Your Cart

Aimpoint

Geleneksel Tasarımda
Yenilikçi Performans
Aimpoint Hunter serisi geleneksel tasarımda gelişmiş optik performans sağlar. Eldiven ile kullanıma uygun dijital butonları ve cift ring ile bağlanan gövde yapısı ile sağlam montaj imkanı sunar.
Detaylı Bilgi
Dış Etkilere
Tamamen Kapalı
Tamamen kapalı tasarımı ile toz, çamur,yağmur ve su altına dahi çalışabilen Acro serisi tabanca nişangahlarında standartları değiştiriyor.
Detaylı Bilgi
Mikro Ebat
Makro Etki
Micro H2 serisi red dot nişangahlar basitliği, hızı, sağlamlığı, doğruluğu ve güvenilirliği bir araya getiriyor.
Üstün optik kalitesi ve yeni gövde tasarımının yanı sıra tek batarya ile kesintisiz 50.000 saatlik kullanım ömrü sayesinde uzun yıllar en değerli yardımcınız olacak
Detaylı Bilgi

Aimpoint

Aimpoint şirketi, 45 yılı aşkın bir süre önce İsveç'te kuruldu. Tüm bu yıllar boyunca, red dot hedefleme teknolojisini geliştirmek için dünyanın her yerindeki profesyonel kullanıcılar kadar deneyimli avcılar ve nişancılarla da yakın bir şekilde çalışmaktadır.

İnsanların red dot denildiğinde aklına gelen ilk marka olan Aimpoint piyasadaki en yüksek kalite standartlarına sahip, en yenilikçi ürünleri ile bu haklı ününe layık olmaya çalışmaktadır. 1974 yılında dünyadaki ilk red dot hedefleyici sistemi üreterek liderliği eline alan Aimpoint tecrübesi, ürün kalitesi ve farklı ateşli silahlar üzerine özel montaj imkanları ile milyonlarca avcı, spor atıcılığı tutkunu, polis ve askeri personelin ilk tercihidir.


AIMPOINT TEKNOLOJİLERİ

Yenilikçi ve yüksek teknolojili Aimpoint ürünlerin hakkında bilgiler ve içerikler