Menu
Your Cart

Vortex Optics

Hafif Hızlı Etkili
Yüksek performans için fazla para ödemeye gerek yok!
AR15, pompalı tüfek veya yivli tüfeğiniz üzerinde güvenle kullanabileceğiniz Crossfire serisi red dot nişangah 2MOA dot büyüklüğü ile yakın mesafe kullanımlarınızda geniş görüş açısı ve hızlı hedefleme tepkisi yaratmak için üretildi.
Detaylı Bilgi
Hızlı Tepki
Muhteşem Etki
Teknik, kısa ve uzun menzilli atışlar yapmak, kaya gibi sağlam kalitede çok yönlü bir tüfek dürbünü gerektirir. Strike Eagle® tüfek dürbünleri, ince, hafif ve dayanıklı gövde ve güçlü özelliklere sahiptir.
Detaylı Bilgi
Hedefini Bul
Atışını Yap
Lazer mesafe ölçerlerin sağladığı kesin hedef menzil okuması olmadan en doğru tüfek konfigurasyonu dahi keskin vuruş için işe yaramaz hale gelir.
Vortex lazer mesafe ölçerler basit kullanım, kesin mesafe tespit özellikleri ve yüksek okuma hızı ile verimli atış şansınızı en üst seviyeye çıkarmak için tasarlanmıştır.
Detaylı Bilgi
En İyisini Arıyorsan
Doğru Yerdesin
Zorlu arazi koşulları, beklenmeyen koşullar dürbün kalitenizi ve cesaretinizi zorlu sınavlardan geçirir. En zor koşullara dahi meydan okuyan Vortex dürbünler, yüksek lens kalitesi, sağlam gövde yapısı ve üstün teknolojik özellikleri ile daima yanınızda olacak.
Detaylı Bilgi

Vortex Optics

Vortex optik ürünlerini seçtiğiniz için teşekkür ederiz. İnsanlar, ürünler, vaatler. Yılların bize öğrettiği tecrübe, bu üç konunun kullanıcı kadar üretici için de önemli olduğudur.  Bu sebeple müşterilerimizin her biri bizim için özeldir ve  özel ilgiyi hak eder. İster tüfek dürbünü olsun, ister red dot veya dürbün, mesafe ölçer v.b. her ürünümüzde siz özel müşterilerimizin ihtiyaçlarını belirleyerek, amacınıza en uygun ürünler ile karşınıza çıkıyoruz. 

1986'da Dan ve Margie ile başlayan ve oğulları Joe, Dave, Sam ve Jimmy tarafından geliştirilen Hamilton ailesinin, Barneveld, Wisconsin'de kuruduğu bir Amerikan, firması olan Vortex Optik , müşterileri taleplerini üretimin merkezine koyarak en kaliteli dış mekan optiklerini üretiyor. Şimdi 300'ün üzerinde uzman Amerikalı ekip üyesiyle, siz kullanıcılarına en iyi optik, giysi ve ekipman hizmeti sunmak için özenle çalışıyor ve tümü ürünlerini efsanevi VIP Garantisi ile kalite güvencesinde üretiyor.


VORTEX OPTİK TEKNOLOJİLERİ

Vortex Optics tarafından üretilen tüm outdoor optik cihazları üstün kalite standartları ve en yeni teknolojiler kullanılarak üretilmiştir.

İsterseniz bu teknolojilere yakından bir göz atalım!