Menu
Your Cart

MESAFE ÖLÇERLER

Brand: Vortex Optics
Tamamen yeni Fury® HD 5000 serisi Lazer Mesafe Ölçer Dürbün yüksek kaliteli optikler ve uzun mesafe menzil kabiliyeti bir araya geliyor. Kolaylık, hız, verimlilik, açı düzeltmeli mesafe ölçer ve yüksek çözünürlükte bir dürbünün tüm avantajlarını bir araya getiren işlevselliğe sahip Fury® HD 500..
0,00 TL
Brand: Vortex Optics
Razor HD 4000, uzun mesafe avcı, okçu ve atıcı için vazgeçilmez bir dosttur. Son derece etkili açı dengelemeli lazer mesafe ölçer, her türlü ortam için dört hedefleme moduna (Normal Mod, İlk Mod, Son Mod ve Genişletilmiş Lazer Menzil Modu) sahiptir. Birincil HCD (Yatay Bileşen Mesafesi) menzil modu,..
0,00 TL
Brand: Vortex Optics
Ranger® 1800, 1800yard (1646m) mesafeden hassas lazer ölçümü yaparak doğru atış bilgilendirmesini sağlamak için üretilmiştir. HCD (Yatay Bileşen Mesafe) modu, açı değişimine bağlı gerçek atış mesafesini hesaplayarak görüntüler. Basit ve sade ekran görüntüsü ve kolay kullanımlı menüsü ile basit ve..
0,00 TL
Brand: Vortex Optics
Impact® 1000 lazer mesafe ölçer yüksek performansı ve ve ekonomik fiyatı ile kullanıcıları ile buluşuyor. 5-1000 yard arası hassas mesafe okuma özelliği ile avcıların ve atıcıların en güvenilir yardımcısı olacak. 6X büyütme oranı ile aynı zamanda hafif ve güvenilir dürbün ihtiyacını karşılayabile..
0,00 TL
Brand: Vortex Optics
Hafif Copperhead 1500, temiz bir ekrana ve 9 ila 1500 yard arasındaki hedefleri hızlı ve doğru bir şekilde ölçebilen son derece sezgisel bir menüye sahip, kullanımı kolay bir lazer mesafe ölçerdir. Birincil Yatay Bileşen Mesafesi (HCD) modu, açı dengelemeli mesafe okuması sağlar. Tamamen çok kapl..
0,00 TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)