Menu
Your Cart

Garanti ve İade Koşulları

GARANTİ VE İADE KOŞULLARI


1. Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde BEY TEKNOLOJİ ELEKTRONİK SİSTEMLER LTD. STİ'ne başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için kargo bedeli müşteri tarafından karşılanır.

2. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.

3.Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır: · Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler, 

  • Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler,
  • Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler,
  • Gazete, dergi gibi süreli yayınlar,
  • Hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler,
  • Basılı ürünler (Kitap, vb)

4.Satın alınan ürünlerin "Cayma Hakkı" dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir.

5.Satın alınan elektronik ürünlerde; sim kart takılması, WiFi ile network bağlantı kurulması, kurulum yapılması, sarf malzemesinin kullanılmış olması, koruyucu bantlarının çıkarılmış olması, aktivasyon yapılması ve kullanıcı yaratılması halinde iade kabul edilememektedir.

6.Fotoğraf makinelerinde çekim yapılması halinde iade kabul edilememektedir.

8.Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır:

  • Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; Çekim yapılmış fotoğraf makineleri ve aksiyon kamera, video kayıt cihazı gibi ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
  • Dürbün, teleskop gibi optik cihazlardan aksesuar ve ambalaj eksiği, toz, su gibi kir ve aşındırıcı etkisinde kalmış cihazlar iade edilememektedir.
  • Çanta gibi tekstil ürünlerinden, kirletilmiş, ambalajı veya aksesuarı eksik ve bozuk olanları Kimyasal etki ile rengi değiştirilmiş olanları kabul edilmemektedir.