Menu
Your Cart
En İyisini Arıyorsan
Doğru Yerdesin
Zorlu arazi koşulları, cesaretinizi ve dürbününüzü test eder.
Vortex tüfek dürbünleri sınıfındaki diğer dürbünlere göre yüksek kalite ve dayanıklı gövde yapısı ile performansınızı bir adım yukarı taşımak için üretilmiştir.
Detaylı Bilgi
Büyük Resmi Görün
Birçok av fırsatı aniden karşınıza çıkar ve o an hazır olmanız gerekir.
İki gözünüz açık olarak nişan alabilmeniz çevrenizdeki nesneleri ve hayvanları çok daha hızlı ve geniş bir açıda görmenize olanak tanır.
Bu durumlarda Aimpoint nişangahlar verimli ve yüksek hızda hefefleme kabiliyeti ile size büyük avantaj sağlar.
Detaylı Bilgi
Atıcılar Tarafından
Atıcılar için Üretildi
Element Optics, üstün kaliteli tüfek dürbünleri ve optikler tasarlar ve üretir.
Profesyonel atıcılar ve avcılardan oluşan bir ekip tarafından desteklenen, havalı silahlar ve ateşli silahlarla uyumlu olacak şekilde tasarlanmış en kaliteli ürünleri size gururla sunuyoruz.
Detaylı Bilgi
Asla Kaçırma
65 yılı aşkın tecrübesi ile yüksek performanslı optik ürünlerde dünya lideri olan Bushnell, yüksek kaliteli, güvenilir ve uygun fiyatlı ürünlere ulaşmanızı sağlar
Detaylı Bilgi

OPTİK TEKNOLOJİLERİ

Optikler hakkında genel bilgiler, kolay kullanım ipuçları, üretim teknolojileri, doğru optik seçimi gibi konular hakkında bilgi alabileceğiniz bu bölümü sizler için oluşturduk

Bizden Haberler

Hakkımızda

Size daha iyisini sunabilmek için varız!

Bey Teknoloji uzun yıllarını dürbün, skop, teleskop ve fotoğraf ürünleri dağıtımı üzerine çalışmış bir ekip tarafından kurulmuştur. Yeni bir enerji ve heyecanla kurulan Bey Teknoloji, yıllarını sektöre vermiş ortak ve çalışanları sayesinde hizmet verdiği konularda derin tecrübeye sahiptir.

Şirketin kuruluş amacı yukarıda anılan ürünlerin amatör bir ruh, ancak profesyonel bir anlayışla ülkemiz kullanıcılarına ulaştırılmasıdır. Ürün tedariki konusunda süreklilik, güvenirlilik ve ulaşılabilir fiyat BeyTeknoloji standartlarını oluşturmaktadır. Aynı ve benzer konularda çeşitli firmaların temsilciliklerini birlikte sunabilen Fotospek, geniş ürün çeşitliliği, stok güvencesi ve özel isteklere hızlı cevap verebilme gibi aranılan niteliklere sahiptir. Hepsi konusunda Dünya ölçeğinde söz sahibi firmaların temsilciliğini yürüten firmamız, satış öncesi ve sonrası hizmetleriyle tercih edilen tedarikçi firma olmayı hedeflemektedir.